Čo je myOpel?

Vďaka službe myOpel bude jazda na aute Opel krokom vpred. Vďaka tejto službe bude starostlivosť o vaše auto Opel jednoduchšia, služba ponúka individuálne služby vhodné pre vaše auto Opel, poskytuje vám prístup k funkciám OpelConnect  a oveľa viac. 
 

Pre koho je služba myOpel určená?

Na mieru šitá služba pre našich zákazníkov myOpel sa dokonale hodí pre každého, kto jazdí na aute Opel.
 

Je služba myOpel zadarmo?

Áno, služba myOpel je zadarmo pre všetkých majiteľov áut značky Opel.
 

Ako môžem zo služby myOpel vyťažiť čo najviac?

Čím lepšie poznáme vás a auto Opel, na ktorom jazdíte, tým lepšie dokážeme na mieru ušiť naše služby a obsah len pre vás. Stačí, keď si do svojho účtu myOpel pridáte svoje vozidlo, do svojej sekcie myProfile svoje údaje a pomocou nášho vyhľadávača predajcov si zvolíte svojho obľúbeného predajcu a oznámite nám, akým spôsobom vás máme kontaktovať.
 

Kde nájdem ponuky spoločnosti Opel?

Svoje ponuky nájdete hneď po prihlásení na stránke „Prehľad“. A ak ste nám poskytli informácie o svojom aute a obľúbenom poskytovateľovi servisu, budú ponuky, ktoré uvidíte, výhradne určené pre vás a vaše auto Opel.
 

Kde môžem tieto ponuky získať?

Naše ponuky si môžete zakúpiť u zúčastnených servisných partnerov značky Opel. Vo vyhľadávači predajcov môžete nájsť servis Opel, ktorý je k vám najbližšie, a uložiť si ho do svojho profilu ako preferovaného poskytovateľa servisu. 

Na čo slúži servisná pripomienka?

Servisná pripomienka je nástroj, ktorý vás upozorní na nadchádzajúce kontroly vášho vozidla. Po prihlásení stačí, keď zadávate VIN číslo ((Vehicle Identification Number) svojho vozidla Opel a my vám povieme, kedy je pre vás plánovaný servis.
 

Ako servisná pripomienka funguje?

Stačí nám len vaše VIN (Vehicle Identification Number) číslo uvedené v dokumentoch k vášmu vozidlu. Potom na základe registrácie zistíme, kedy vaše vozidlo Opel potrebuje servis. Ak chcete túto službu aktivovať, zadajte pri vkladaní vozidla do svojho účtu myOpel aj jeho VIN číslo. Uistite sa, že nám dáte povolenie na to, aby sme vás kontaktovali tak, že nastavíte svoje preferencie kontaktovania v sekcii myProfile. 
 

Ako často musím chodiť so svojím vozidlom do servisu?

Servisné intervaly sa líšia pre každý model, ale naše odporúčania pre vaše vozidlo môžete nájsť v používateľskej príručke. Ak si stále nie ste istý, kontaktujte predajcu Opel, ktorý vám rád pomôže.
 

Na čo môžem použiť online nástroj „Servisná požiadavka“?

Tento online nástroja môžete použiť na rezervovanie servisu u servisného partnera značky Opel. Tiež mu môžete vopred oznámiť, čo vaše auto potrebuje, takže bude pripravený na vašu ďalšiu návštevu. Váš servisný partner značky Opel vás bude po prijatí požiadavky na rezerváciu čoskoro kontaktovať.
 

Ako získam náhradnú používateľskú príručku pre svoje vozidlo?

Zavolajte predajcovi značky Opel a požiadajte o kontakt na oddelenie dielov. To pre vás objedná náhradnú príručku. Prípadne sme vo vašom účte myOpel v sekcii „Používateľská príručka“ zverejnili výber používateľských príručiek. 
 

Kde si môžem kúpiť samostatné náhradné diely a príslušenstvo a koľko stojí?

Kontaktujte, prosím, oddelenie dielov u ktoréhokoľvek predajcu značky Opel, ktoré vám pomôže nájsť to, čo potrebujete. V prípade príslušenstva si môžete tiež pozrieť nás katalóg s príslušenstvom. Odkaz na katalóg nájdete na stránke prehľadu hneď pod vašimi ponukami Opel.

Musím v mojom profile vyplniť všetky informácie?

Vyplňte, prosím, všetky informácie v svojom profile. Čím lepšie poznáme vás a vozidlo Opel, na ktorom jazdíte, tým lepšie vieme prispôsobiť naše služby a obsah len pre vás.
 

Môžem zaregistrovať viac ako jedno vozidlo?

Áno, na jednom účte môžu byť zaregistrované až 4 vozidlá. Aby ste mohli využívať všetky funkcie, ktoré myOpel ponúka, odporúčame vám nechať si pri najbližšej návšteve predajcu potvrdiť vlastníctvo vášho vozidla prípadne vozidiel.
 

Ako môžem zmeniť svoje údaje?

Údaje môžete zmeniť v sekcii myProfile priamo v rozbaľovacej ponuke pod vaším používateľským menom.
 

Prečo musím uviesť VIN číslo?

Ak poznáme vaše VIN číslo, môžeme vám prispôsobiť naše služby a ponuky, pretože nám poskytuje presné informácie o vašom vozidle značky Opel. Identifikačné číslo vozidla (VIN) nájdete v dokumentoch o vlastníctve vozidla. VIN sa nachádza aj na vozidle v dolnej časti čelného skla na strane vodiča alebo na stĺpiku dverí na strane vodiča na mieste, na ktorom sa dvere po zatvorení zaistia.
 

Ako môžem zmeniť údaje o svojom vozidle?

Veľká časť údajov môže byť vytvorená z našej databázy, ak ste už raz zadali vaše identifikačné číslo vozidla (VIN). Nie je potrebné, aby ste trávili čas únavným prehľadávaním vašich dokumentov a zadávaním informácií. Po zadaní čísla VIN prejdite na sekciu „Podrobnosti o vozidle“, v ktorej nájdete všetky podrobnosti o vami vybranom vozidle.

Nedostal som aktivačný e-mail. Ako sa môžem prihlásiť?

Aktivačný e-mail k svojmu účtu si, prosím, skontrolujte v priečinku Spam. Ak sa tam nenachádza, skúste sa prihlásiť. Pod políčkami na prihlásenie sa zobrazia možnosti, ktoré si môžete vybrať, aby bol do vašej e-mailovej schránky opäť zaslaný aktivačný e-mail.
 

Stratil som alebo som zabudol svoje heslo. Ako ho môžem znova nastaviť?

Ak ste zabudli svoje heslo, môžete si ho znovu vytvoriť kliknutím na tlačidlo Prihlásenie na domovskej stránke a výberom odkazu na „Zabudli ste heslo?“.
 

Ako môžem vymazať môj účet na myOpel?

Svoj účet môžete vymazať kedykoľvek, hoci si želáme, aby ste to nechceli urobiť. Môžete vymazať konkrétne informácie zo sekcie myProfile alebo môžete deaktivovať celý váš účet na webovom portáli myOpel. Ak tak chcete urobiť, kliknite na tlačidlo „Zrušiť odber z webového portálu myOpel“ v sekcii myProfile a tento krok potvrďte. Deaktivácia vášho účtu nezmení váš výber preferencií pre komunikáciu. Ak sa chcete rozhodnúť pre možnosť kontaktovať vás, pred výberom možnosti „Zrušiť odber z webového portálu myOpel“ aktualizujte, prosím, svoje preferencie pre komunikáciu.
Odstránením odberu z webového portálu myOpel sa nevymaže vaša aplikácia myOpel ani (ak je to aplikovateľné) váš účet OpelConnect. Ak chcete odstrániť alebo deaktivovať aplikáciu myOpel a/alebo účet OpelConnect, prihláste sa, prosím, priamo pomocou rovnakých overených prihlasovacích údajov a postupujte podľa pokynov príslušnej platformy. Ak chcete natrvalo vymazať váš účet a všetky súvisiace údaje, napíšte e-mail s vašou žiadosťou na adresu: privacyrights-opel@mpsa.com.

 

Bol som členom predchádzajúcej stránky myOpel. Budú moje staré prihlasovacie údaje stále platné?

Áno. Vaše údaje k účtu a prihláseniu sme previedli na novú stránku myOpel, takže sa stále môžete prihlasovať ako kedysi. Keďže sme aktualizovali pravidlá bezpečnosti, môže sa vám zobraziť žiadosť o vytvorenie nového hesla.
 

Čo sa stane, ak mám novú e-mailovú adresu alebo už viac nemám prístup k e-mailovému účtu, ktorým som sa predtým zaregistroval?

Ak máte novú e-mailovú adresu alebo nemáte prístup k svojej predchádzajúcej e-mailovej adrese, ale pamätáte si heslo, prejdite do sekcie myProfile v rozbaľovacej ponuke pod vaším používateľským menom a zmeňte e-mailovú adresu. Ak si nepamätáte svoje heslo a nemáte prístup k svojej starej e-mailovej adrese, budete sa musieť znova zaregistrovať ako člen portálu myOpel.

Sú moje údaje bezpečné?

Áno, ochranu údajov berieme veľmi vážne. Podrobné informácie o zaobchádzaní s vašimi údajmi nájdete v sekcii „Zásady ochrany osobných údajov“.
 

Kam smerujú moje údaje a kde sa uchovávajú?

S vašimi informáciami sa bude zaobchádzať bezpečne a dôverne. Podrobné informácie o zaobchádzaní s vašimi údajmi nájdete v sekcii „Zásady ochrany osobných údajov“.
 

Čo je „opt-in“?

Je to prihlásenie, vďaka ktorému môžete od nás v zásade získať lepšie služby a ponuky. Čím viac o vás vieme, tým lepšie sa vieme postarať o vaše vozidlo.
 

Ako sa môžem odhlásiť z komunikácie?

Z marketingovej komunikácie sa môžete odhlásiť kedykoľvek úpravou sekcie preferencií pre kontakt v sekcii myProfile, ktorú nájdete v rozbaľovacej ponuke pod vaším používateľským menom, a zrušením výberu príslušnej možnosti..
 

Ako môžem zmeniť moje údaje o profile?

Prejdite do sekcie myProfile, ktorú nájdete v rozbaľovacej ponuke pod vaším používateľským menom, a zobrazia sa vám vaše aktuálne údaje. Aktualizujte svoje údaje a uložte ich v svojom profile výberom možnosti „Uložiť“.

Ako vás môžem kontaktovať?

Opel SEE Rep. Office Slovakia
BBC 1 Plus Business Center
Plynárenská 1
82109 Bratislava
Slovakia  

e-mail: cac@opel.com
Telefón: 0800 101 101 
Pondelok - Piatok
9:00 - 17:00 

 

Kde môžem nájsť najbližšieho predajcu značky Opel?

Ak ste si ešte nevybrali preferovaného predajcu, urobte tak podľa pripomienky na stránke s prehľadom alebo kliknutím na sekciu myDealer v hornej navigácii ponuky vo vašom účte myOpel. Tam máte možnosť vyhľadať predajcu podľa mena, mesta alebo vašej lokality.